strona główna wydarzenia Sprzątamy Świat
Sprzątamy Świat Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 28 września 2015 11:09

 

To już 22 edycja akcji SPRZĄTANIE ŚWIATA . W tym roku hasłem przewodnim tej jakże szczytnej akcji jest : WYPRAWA -POPRAWA . Nasze spotkanie w ramach Sprzątania Świata rozpoczęło się od pogadanki na temat roli każdego z nas jaką możemy odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami.  Na podstawie historyjki obrazkowej dzieci poznały zasady recyklingu . Podczas zabaw ekologicznych utrwaliły najważniejsze zasady związane z segregowaniem śmieci . Na zakończenie spotkania postanowiły POPRAWIĆ coś w otaczającym nas środowisku i zaopatrzone w rękawiczki ochronne i worki na śmieci pod bacznym okiem nauczycieli wysprzątały okolicę przedszkola .

Poprawiony: piątek, 25 września 2015 10:43