strona główna wydarzenia Dzień Przedszkolaka
Dzień Przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 25 września 2015 10:40

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przypadający 20 września nasze przedszkolaki obchodziły 25 września 2015 roku. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wesołej zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

Dla naszych Rogowskich maluchów przygotowane zostały atrakcyjne zabawy , które odbyły się w przedszkolu. Dzieci brały udział w quizach , korowodach , zabawach ruchowych . Każdy maluch na zakończenie otrzymał pojemnik z bańkami mydlanymi .

Drogie Dzieci !

Z okazji Waszego Święta życzymy Wam aby codziennie spotykało Was coś miłego i dobrego.Uśmiechu od ucha od rana do wieczora, nieustannego odkrywania piękna i wspaniałości świata. Rozwijania swoich licznych talentów orz radosnego , twórczego i bezpiecznego pobytu w naszym przedszkolu .

Poprawiony: środa, 30 września 2015 17:59