strona główna wydarzenia Kącik Przedszkolaka -Dożynki 2012
Kącik Przedszkolaka -Dożynki 2012 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 02 września 2012 20:06

W tym roku nasze przedszkole przygotowało niespodziankę dla dzieci i ich rodziców w postaci utworzonego podczas Dożynek 2012 Kącika Przedszkolaka. Nauczyciele przedszkola przygotowali wiele ciekawych atrakcji w postaci m.in.: rysowania, klejenia, układania obrazków z puzzli , projektowania wianków na głowę ozdobionych wycinankami i kwiatami z bibuły. Dużą popularnością cieszyło się malowanie farbkami  buzi , powstawały piękne motyle, pająki, kotki , tygryski  a nawet kwiatuszki. O godzinie 15:00 rozpoczął się w naszym Kąciku pokaz sztuczek magicznych , którymi zafascynował naszych najmłodszych czarodziej Damatus- sponsorem tego występu była Gmina Rogów.

 

Poprawiony: niedziela, 02 września 2012 20:33