strona główna wydarzenia Spotkanie z muzyką
Spotkanie z muzyką Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 21 września 2015 20:01

Czy ktoś z Was  zna osobę , która nie lubi tańca?

 

Dobrze rozumiem wasze miny Puszcza oczko . Macie rację na świecie jest ponad miliard ludzi i pośród tak wielkiej liczby na pewno są tacy co nie chcą , nie lubią  tańczyć  . Większość z nas jednak  kocha taniec  , bo nie ma nic przyjemniejszego dla naszego ciała jak spontaniczny ruch w rytm muzyki . My dzisiaj w przedszkolu uczyliśmy się kroków tańca nowoczesnego a nawet breakdance . Nasza sala zamieniła się w parkiet taneczny , a widownia szalała w rytm muzyki naśladując instruktora , który nie nadążał pokazywać nam nowych kroków Puszcza oczko

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2015 20:20