strona główna wydarzenia Pierwsze koty za płoty...
Pierwsze koty za płoty... Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 10 września 2015 19:14

 

Minął już tydzień odkąd budynek przedszkola wypełnił się radosnym gwarem . Nowe przedszkolaki poznały  podstawowe zasady obowiązujące w grupie przedszkolnej , a starsze dzieci przypomniały je sobie podczas wspólnych rozmów z nauczycielami. Czasami poleci jeszcze  łezka , każdy wie jak trudne jest rozstanie z ukochanym rodzicem , ale przecież kiedyś trzeba odciąć "pępowinę" i stać się samodzielnym nawet jak ma się 3 latka:-). Powoli dzieci przyzwyczajają się do nowych warunków ,  kolegów i Pań. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Za dwa tygodnie nikt nie będzie pamiętał pierwszych trudnych chwil w przedszkolu . Przed wszystkimi swoje wrota otwiera świat przygody , pełen tajemnic, nowych doświadczeń , mamy nadzieję ,że każdy przedszkolak odnajdzie się w nim i będzie korzystał z radością z jego dobrodziejstwa , bo czas dzieciństwa jest bardzo krótki , a tyle jest do odkrycia w świecie który nas otacza.

Poprawiony: czwartek, 10 września 2015 20:01