strona główna wydarzenia Pożegnalne ognisko
Pożegnalne ognisko Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 30 czerwca 2015 22:04

..." przy ognisku przy ognisku tak siedzimy sobie wszyscy miną troski i zmartwienia

bo ognisko wszystko zmienia ..."tekst : J.Skoczylas - Kabaret Elita

 

Rada Rodziców zaprosiła wszystkie dzieci i rodziców z  naszego przedszkola na pożegnalne ognisko , które zakończyło rok szkolny 2014/2015 . 30 czerwca o godz. 17:00  społeczność przedszkola spotkała się na polanie w Arboretum , gdzie wspólnie  piekła kiełbaski i degustowała słodki poczęstunek. Był to czas kiedy można było zacieśnić znajomości zawarte w przedszkolu , powspominać  minione 10 miesięcy intensywnych działań w przedszkolu. Muzyka zachęcała do korowodów tanecznych , a dzieci korzystały z uroczej polany na której można było grać w piłkę , biegać , skakać . Tak właśnie w tym roku pożegnaliśmy się z wychowankami i oficjalnie rozpoczęliśmy okres wakacyjny .

Rada Rodziców , Dyrektor i Rada Pedagogiczna życzy wszystkim udanych , słonecznych , pełnych wrażeń i przede wszystkim bezpiecznych wakacji .

_
Poprawiony: wtorek, 30 czerwca 2015 22:58