strona główna wydarzenia Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 29 czerwca 2015 07:08

25 czerwca odbyło się w przedszkolu uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Uroczystość rozpoczęła grupa taneczna p. Krzysztofa , która zaprezentowała układy taneczne . Następnie goście  mieli możliwość obejrzenia programów artystycznych w wykonaniu przedszkolaków .Były wiersze , piosenki i tańce. Grupa IV zaprezentowała barwną  inscenizację muzyczno-ruchową o nazwie " Świat-ło " , która opowiadała o  wybranych regionach świata. Był więc element japoński, amerykański, afrykański i oczywiście polski . Na zakończenie uroczystości  najstarsze grupy ( IV i V) zatańczyły tradycyjny taniec  absolwentów  czyli poloneza . Niespodzianką był także występ grupy teatralnej rodziców z naszego przedszkola , którzy wystawili bajkę "Kot w Butach". Kapituła Dziecięca po zakończeniu przedstawienia przyznała wszystkim aktorom Oscara Rogowskiego , który wręczony został przez dyrektora przedszkola. Szkoda ,że nie wszyscy mogli zostać do końca uroczystości , takie chwile przecież są unikalne  .

To był wyjątkowy dzień  , bogaty w wiele emocji związanych z nadchodzącymi wakacjami ale także z tym ,że prawie 50 dzieci po wakacjach rozpocznie nowy etap w życiu niestety już nie pod skrzydłami nauczycieli przedszkola . 1 września nasi absolwenci rozpoczną II etap edukacji czyli zasiądą w ławkach szkolnych , gdzie będą poszerzali i zdobywali nową wiedze i umiejętności. Życzymy naszym absolwentom  , by to co od jutra stanie się treścią ich życia  było jak najlepsze  , żeby nowy etap w życiu  nie przynosił stresu tylko samo zadowolenie. Życzymy wam wszystkim powodzenia.

Na zakończenie dyrektor przedszkola wręczył Medal Przyjaźni dla p. E.Sztajbert zastępcy vice przewodniczącej Rady Rodziców z którą współpraca kończy się z dniem przejścia dziecka do szkoły. Pani Felczak  podziękowała także przewodniczącej Rady Rodziców p. Marcie Rymert za owocną współpracę i zaangażowanie . Medalem Przyjaźni zostali także wyróżnieni  p. Piotr Banaszczak i p. Cezary Sitkiewicz , którzy od lat wspierają naszą placówkę.

Poprawiony: poniedziałek, 29 czerwca 2015 15:04