strona główna wydarzenia FSMD - koncert laureatów
FSMD - koncert laureatów Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
niedziela, 21 czerwca 2015 21:13

XV Festiwal Sztuki Małego Dziecka - formuła tej imprezy obejmuje wiele realizacji.  Jedną z części festiwalu jest „Dziecięca Scena”, czyli przegląd małych form scenicznych, który od sześciu lat zyskuje coraz większą popularność. Prawdziwym przeżyciem jest dla wyróżnionych zespołów, koncert laureatów zorganizowany na deskach Teatru Lalki i Aktora „Pinokio” w Łodzi. Festiwal zyskał uznanie Ministerstwa Kultury i Sztuki, Łódzkiego Kuratora Oświaty, Burmistrza Miasta Głowna, którzy wspierają jego działania.

 

 

Miło nam poinformować, że Małgosia Nowak podczas koncertu laureatów w Teatrze  Pinokio otrzymała wyróżnienie śpiewając piosenkę "Troszeczkę ziemi, troszeczkę słońca". Wielkie gratulacje!!