strona główna wydarzenia Wizyta w "Coffee & Tea" z okazji Dnia Dziecka
Wizyta w "Coffee & Tea" z okazji Dnia Dziecka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 01 czerwca 2015 15:15

Drugą częścią niespodzianki w Dniu Dziecka  była wizyta w kawiarni "Coffee & Tea" w Rogowie . Właścicielka lokalu p. A.Pokora ufundowała wszystkim dzieciom  filiżankę owocowej herbaty oraz czekoladowo- truskawkową porcję lodów. W miłej atmosferze wśród zapachu herbat z całego świata  przedszkolaki zjadły słodki poczęstunek. Dzisiejsza wizyta jest rozpoczęciem naszej współpracy z jedyną w Rogowie herbaciarnią . Wszystkim dzieciom taka forma relaksu bardzo się spodobała , na pewno chętnie odwiedzą "Coffee & Tea" w towarzystwie swoich rodziców. Gratulujemy p. Pokorze pomysłu na zorganizowanie w Rogowie tego typu lokalu , gdzie w miłej , rodzinnej atmosferze można spędzić miło czas.

 

Dyrektor  i Rada Pedagogiczna  w imieniu dzieci serdecznie  dziękują p. Agnieszce Pokorze  za ugoszczenie i nieodpłatny poczęstunek  w  " Coffee & Tea" .

Poprawiony: poniedziałek, 01 czerwca 2015 15:37