strona główna wydarzenia FESTYN RODZINNY
FESTYN RODZINNY Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
piątek, 22 maja 2015 11:00

 

22 maja 2015 r. o godz. 13:00 odbył się w naszym ogrodzie Festyn Rodzinny , który jest od lat tradycją przedszkola. W tym dniu wszystkie dzieci odświętnie ubrane zaprezentowały program artystyczny tematycznie związany z Dniem Mamy i Taty . Były wiersze ,piosenki o rodzicach i tańce. Po występach wszyscy zostali zaproszeni na degustację kaszanki, kiełbasy i słodkości. Ogromną radość sprawił dzieciom dmuchany plac zabaw  na którym znaleźć można było zjeżdżalnie, zamek z kuleczkami . W promykach słońca szaleństw nie było końca.

 

W imieniu dzieci składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom , którzy pomogli zorganizować słodki poczęstunek.

Poprawiony: piątek, 22 maja 2015 14:29