strona główna wydarzenia Rozstrzygniecie konkursu " Kartka z książki kucharskiej" "
Rozstrzygniecie konkursu " Kartka z książki kucharskiej" " Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 12 maja 2015 19:31

 

W piątek rozstrzygnięty został rodzinny konkurs plastyczny " Kartka z książki kucharskiej". Przepisy kulinarne przedstawione w formie plastycznej były tak wspaniałe ,że aż  szanowne Jury  miało ochotę natychmiast je wykorzystać w kuchni przedszkola , aby poczuć różnorodne smaki.Po długich obradach uznano ,że wszystkie kartki z książki kucharskiej zasługują na 1 miejsce. Mali kucharze otrzymali w nagrodę pamiątkowe dyplomy oraz różne gadżety , w tym najmłodsi kolorowe koszulki a starsze dzieci plecaczki .

Wszystkim gratulujemy pomysłów i obiecujemy ,że postaramy się w ramach koła kulinarnego przygotować każdą z potraw.

Poprawiony: wtorek, 12 maja 2015 19:47