strona główna wydarzenia Olimpiada Różnorodności
Olimpiada Różnorodności Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 09 maja 2015 15:56

Wyobraźcie sobie, że Mały-Wielki człowiek, czyli Dziecko to ogromna Kuźnia Talentów. Śpiewa, tańczy, recytuje, liczy, ćwiczy, czasem trochę łobuzuje. Jedno jest pewne we wszystko co robi wkłada dużo energii i całe serce. I dlatego wszystko co robi jest najpiękniejsze na świecie. I właśnie 08.05 w przedszkolu odbyła się Olimpiada Różnorodności. Specjalnie by dzieci mogły się popisać swoimi umiejętnościami dwie najstarsze grupy IV i V zostały podzielone na 4 zespoły i wykonywały następujące zadania. Na pierwszej stacji z wielką cierpliwością nawlekały na nitkę kolorowy makaron i robiły piękne korale. Przy drugiej stacji popisywały się kreatywnością rysując paluszkami różnorodne wzory i obrazki na tackach wypełnionych bułką tartą. Trzecia stacja pokazała jak dzieci doskonale radzą sobie z aktywnością plastyczną, gdyż starannie kolorowały i wycinały zwierzątka, tworząc dwa niezwykłe środowiska: łąkę i morze. Ostatnia stacja była pokazem zwinności i szybkości naszych przedszkolaków, gdyż każdy z nich musiał jak najszybciej pokonać tor przeszkód. Dzieci bawiły się doskonale. Ujawniły bądź rozwijały swoje talenty. A słonko w tym dniu mocno grzało i na widok tylu wspaniałych dzieci serducho się uśmiechało :)