strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli - eTwinning
Szkolenie nauczycieli - eTwinning Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
piątek, 24 kwietnia 2015 16:35

Nauczyciele przedszkola stale poszukują nowatorskich rozwiązań edukacyjnych  aktywnie uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach. 24 kwietnia nauczycielki wzięły udział w szkoleniu w zakresie programu eTwinning .

eTwinning to łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. Mamy nadzieję ,że po zapoznaniu się z podstawowymi zasadami uczestnictwa w w/w projekcie , przystąpimy od września do  programu .

Poprawiony: wtorek, 06 października 2015 20:03