strona główna wydarzenia I miejsce w konkursie regionalnym
I miejsce w konkursie regionalnym Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 01 kwietnia 2015 14:23

 

Miło nam poinformować , że nasz przedszkolak Hubert Dałkowski z gr IV zdobył I miejsce w regionalnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej w Łodzi " Tęczowy świat dziecka" .

Tematem  konkursu był ZAJĄCZEK WIELKANOCNY . Hubert wykonał zajączka z bazi , pomysł bardzo ekologiczny :-) Uroku dodały zajączkowi ząbki wykonane z ...gumy do żucia . Ponadto na konkurs prace przygotowali: Maja Świderek z gr I - zajączek w formie zakładki do książki; Antoś Kubiak z gr II - zajączek wyklejany włóczką  ; Adaś Kowalczyk z gr III , zajączek wykonany z kubeczka po serku jako stroik świąteczny. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom , nasz zwycięzca otrzymał nagrodę w postaci skarbonki , a pozostałe dzieci otrzymały śmigusówkę i kolorowankę .

Wszystkim gratulujemy !

Poprawiony: środa, 01 kwietnia 2015 14:55