strona główna wydarzenia Teatrzyk o bezpieczeństwie
Teatrzyk o bezpieczeństwie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 11 marca 2015 19:29

 

Zima powoli nas opuszcza , słoneczko zachęca do spacerów .Wreszcie w ogrodzie przedszkolnym rozbrzmiewają radosne okrzyki naszych przedszkolaków .Można powiedzieć , że wiosna jest tuż tuż .Po zimowym przestoju nareszcie zaczniemy wycieczki, spacery , dlatego tez postanowiliśmy intensywnie przypominać sobie znane nam dobrze przepisy ruchu drogowego. Dzisiaj obejrzeliśmy przedstawienie teatralne , którego tematem przewodnim było bezpieczeństwo na drodze oraz utrwalenie podstawowych numerów alarmowych. W trakcie przedstawienia okazało się ,że wcale nie zapomnieliśmy o przepisach bezpieczeństwa , dumni jesteśmy z tego bo oznacza to , że śmiało możemy planować rożnego rodzaju spacery i wycieczki krajoznawcze .

Poprawiony: środa, 11 marca 2015 19:58