strona główna wydarzenia Dzień Kobiet w przedszkolu
Dzień Kobiet w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 06 marca 2015 10:06

" Dzień Kobiet , dzień Kobiet , niech każdy się dowie ,że dzisiaj święto dziewczynek , uśmiechy są dla nich , zabawa i taniec niech żyją nam szczęśliwie" 

Dzisiejszy dzień był bardzo uroczysty . Przedszkole zapełniło się wiosennymi kwiatami . Tulipany królowały swoim zapachem i kolorem , a wszystko to z okazji Dnia Kobiet , który dzisiaj wspólnie świętowaliśmy. Na początku rozmawialiśmy  o znaczeniu kobiet w życiu współczesnym , rozwiązywaliśmy zagadki związane z zawodami wykonywanymi przez kobiety . Panowie z przedszkola mieli za zadanie z zawiązanymi oczami rozpoznać po głosie swoje koleżanki . Męska społeczność opowiadała także jak należy się zachowywać , aby wszystkie Kobiety z otoczenia  były szczęśliwe i wesołe.

Obchody Dnia Kobiet zakończył elitarny POKAZ MODY na czerwonym dywanie  . Każdy według własnego pomysłu prezentował swój strój .

Warto było popatrzeć ! Według obserwatorów każde dziecko ma w przyszłości  szansę na odniesienie sukcesu w modelingu.

Poprawiony: piątek, 06 marca 2015 11:26