strona główna wydarzenia XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej
XVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 20 lutego 2015 12:28

19 lutego 2015r. Ania Mauer i Małgosia Nowak ( z grupy V) wzięły udział w XVII edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej organizowanego przez Przedszkole Miejskie  Nr 206  w Łodzi.  W tym roku tematem przewodnim było : „Kiedy będę duży, to zostanę…” . Już w przedszkolu dzieci potrafią "zaplanować " sobie  co będą robiły w życiu . Jedni chcą  zostać strażakami  inni lekarzami albo ekspedientkami , są tacy co myślą o pracy na budowie ,a nawet na statku . Tych marzeń jest wiele , czy się spełniają ? myślimy  że  jak ktoś bardzo czegoś  pragnie to może to zrealizować . Na festiwalu o swoich planach na przyszłość śpiewano piosenki . Nasze reprezentantki na scenie Kina Bałtyk przedstawiły piosenkę o nauczycielach , bo chcą w dorosłym życiu wykonywać ten zawód . Jury podczas swoich obrad miało problem ze wskazaniem zwycięzców bowiem wszystkie dzieci zaprezentowały swoje wokalne umiejętności  na bardzo wysokim poziomie , w związku z tym każde przedszkole zdobyło I miejsce za które otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchar okolicznościowy , a mali piosenkarze otrzymali  dyplomy i gadżety , a nagrodą dla wszystkich uczestników  był udział w projekcji filmu .


Poprawiony: piątek, 20 lutego 2015 13:03