strona główna wydarzenia Bal nad bale w karnawale
Bal nad bale w karnawale Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 16 lutego 2015 13:15

" Niech żyje bal  orkiestra gra ..."   w naszym przedszkolu  16 lutego odbyło się  .

Od rana grupa IV  zamieniła się w wielką salę balową przystrojoną w  balony , czerwone serduszka . Dzisiaj na naszych salonach brylowały różne postacie . Były damy dworu, księżniczki, motylki, wróżki, czarownice, wiedźmy, piraci, żołnierze ,królowe,  królewicze , żabki, ptaszki, myszki,  leśne duszki, pieski , biedroneczki, magicy, diabły rogate, królowie , muszkieterowie , Indianie, żółwie Ninja , Kenijczyk, cowboye , królowie , a nad wszystkim czuwał chirurg ( w masce Puszcza oczko ) . Działo się dzisiaj wiele , były tańce, korowody ,wężyki a to wszystko przy muzyce dyskotekowej , którą nam "serwował" DJ Clown . Szkoda ,że kończy się czas karnawału , teraz będziemy wypatrywać wiosny , dla której tez przygotujemy wielki bal .

Fotorelacja z Balu w naszej galerii zapraszamy!

Poprawiony: poniedziałek, 16 lutego 2015 13:56