strona główna wydarzenia Teatrzyk" Komputerowe i sportowe przygody Jasia"
Teatrzyk" Komputerowe i sportowe przygody Jasia" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 22 stycznia 2015 13:53

21 stycznia gościliśmy w przedszkolu aktorów  , którzy przygotowali dla nas przedstawienie teatralne " Komputerowe i sportowe przygody Jasia" . Bajka ukazała dzieciom , że zabawy przy komputerze nie powinny konkurować z zabawami sportowymi . Sport to zdrowie a każdy z nas chce być silny i zdrowy , dlatego powinien pamiętać ,że lepiej pobiegać , poskakać niż siedzieć nieruchomo przy klawiaturze i monitorze. Bohater bajki pokazał też dzieciom , że Internet  nie jest bezpieczny , że nie zawsze po drugiej stronie  jest osoba za którą się podaje. Podczas "podróży" po Internecie należy bardzo uważać i nie nawiązywać kontaktu z obcymi osobami.

Poprawiony: czwartek, 22 stycznia 2015 14:08