strona główna wydarzenia Wizyta Św. Mikołaja
Wizyta Św. Mikołaja Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 18 grudnia 2014 20:29

Dzisiaj w przedszkolu od samego rana panował wesoły nastrój . Wszyscy z niecierpliwością czekali na  Gościa. Czas oczekiwania umilił nam wszystkim występ artystyczny aktorów z firmy Canon . Po przedstawieniu usłyszeliśmy znajomy dźwięk dzwoneczków , który zapowiedział że właśnie na parkingu przedszkola zaparkowały sanie Św.Mikołaja. Z radością powitaliśmy w naszych progach zmęczonego długa podróżą Św. Mikołaja , który przywiózł nam prezenty. Entuzjazmu nie było końca, każdy bowiem lubi otrzymywać prezenty . Kolejka do Mikołaja była bardzo długa , ale nasza cierpliwość została nagrodzona.

Dziękujemy Mikołaju za prezenty i zapraszamy Cię na drugi rok !

Poprawiony: czwartek, 18 grudnia 2014 21:27