strona główna wydarzenia Lego - zabawy z rodzicami
Lego - zabawy z rodzicami Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 26 listopada 2014 20:19

Akademia Budowania Klockami Lego

W dniu 26 listopada 2014 r. przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Rogowie zostały zaproszone wraz ze swoimi Ojcami do wspólnej zabawy klockami Lego. Powołane zostały dwa zespoły .Zadaniem wszystkich było  wspólne zaprojektowanie  makiety miasta.  Grupa młodszych  dzieci budowała elementy miasta  z klocków Lego-Duplo. Starsze dzieci projektowały swoje budowle z serii Lego  Friends . Ciekawostką było tworzenie  ozdób choinkowych z wykorzystaniem klocków  Lego.  Okazało się, że świat kolorowych  i różnorodnych klocków Lego jest niezwykle ciekawy, niesie ze sobą moc niespodzianek  i atrakcji, a przede wszystkim rozbudza wyobraźnię i pozwala tworzyć prawdziwe cuda. Nasze spotkanie było wyjątkowe ponieważ wśród rodziców dominowali Ojcowie , co jest rzadkością jeżeli chodzi o imprezy przedszkolne. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy każdemu Tacie za znalezienie czasu na wspólną zabawę .  

Podziękowania składamy też na ręce  Pani dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie za umożliwienie  zorganizowania  naszego spotkania na terenie Domu Kultury.

Poprawiony: środa, 26 listopada 2014 20:47