strona główna wydarzenia Ziemniaczane szaleństwo w przedszkolu
Ziemniaczane szaleństwo w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 21 listopada 2014 15:48

ZIEMNIAK KRÓLUJE  W KUCHNI !!

W tym roku obchody Święta Pieczonego Ziemniaka zaplanowaliśmy troszkę inaczej.

Zaprosiliśmy naszych Rodziców na  ZIEMNIACZANE !!! 

Ziemniaczane szaleństwo rozpoczęło się punktualnie o godzinie 15:30 . Każda grupa wcześniej ustaliła skład swojego  . Zaplanowano różnego rodzaju sałatki w  których królował oczywiście ziemniak . Były tez krojone ręcznie ziemniaki na frytki . Smażone były placuszki ziemniaczane ala pizza , kuleczki ziemniaczane .  Ohh same cudeńka pobudzające nasze kubeczki smakowe i zapachowe , aż ślinka cieknie . Chociaż za oknem aura nie sprzyja radosnym nastrojom , to w środku przedszkola radość aż  rozgrzewała budynek , takiego gwaru i  tyle energii  dawno  u nas nie było :-) . Potwierdza się teoria  ,że wspólna zabawa Rodziców z dziećmi dodaje nam sił i pokazuje jak kreatywne mogą być nasze maluchy. Po godzinnych przygotowaniach  w całym przedszkolu unosił się wspaniały zapach zachęcający do degustacji. Żałujcie że tu nie byliście , pewnie brzuszki napełnilibyście , a tak smakiem trzeba się obyć bo to co na zdjęciach  w żołądkach nie można poczuć:-) .

... wcale nie było takich min :-) nikt nikogo nie typował , to była wspólna zabawa w kucharzy.

 

Kochani Rodzice !! Dziękujemy wam w imieniu naszych przedszkolaków za poświęcenie tej chwili dla swojego dziecka . Sprawiliście tym niesamowitą przyjemność i radość swoim pociechom . Pamiętajmy !! że  żadna zabawa nie jest taka fajna jak z własną Mamą lub Tatą albo obojgiem Rodziców !!!

Poprawiony: piątek, 21 listopada 2014 16:25