festyn rodzinny Drukuj Email
czwartek, 04 sierpnia 2011 20:44

FESTYN RODZINNY

Tradycją naszego przedszkola jest coroczny FESTYN RODZINNY organizowany w ogrodzie. Impreza ta ma na celu integrację rodziców, dzieci i pracowników przedszkola.

W tym roku dzieci przygotowały ekologiczne przedstawienie teatralne, przedszkolaki zaprezentowały także wiersze i piosenki z okazji Dnia Matki .

Niespodzianką dla rodziców był pokaz tańca współczesnego, który zaprezentował

p. Jarek ze swoja grupą taneczną ( w skład której wchodzą nasze przedszkolaki)

Rodzice mieli także okazję podziwiać program artystyczny w języku angielskim , który wspólnie z dziećmi przygotowała p. Asia. Po występach uczestnicy Festynu przystąpili do wielkiego grillowania. Serwowano kiełbaski , kaszankę, barszcz biały. Stoły zapełnione były słodkościami , które przygotowali nasi rodzice. Dla dzieci największą frajdą były zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach
W tym roku mieliśmy też zaszczyt gościć na Festynie przedstawicieli Urzędu Gminy w Rogowie Pana Wójta Daniela Koładę oraz Inspektora do Spraw Oświaty p. R. Bigoszewskiego. Panowie przekazali na ręce dyrektora przedszkola kosz słodkości dla dzieci , za który serdecznie dziękujemy. Gościem był także p. Piotr Szczodrowski Komendant OSP.
Wszyscy na moment Festynu zapomnieli o troskach dnia codziennego i w świetnych nastrojach relaksowali się w ogrodzie przedszkolnym.
Poprawiony: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 14:58