strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie konkursu jesiennego
Rozstrzygnięcie konkursu jesiennego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 18 listopada 2014 18:41

 

Dzisiaj rozstrzygnięty został rodzinny konkurs plastyczny " Postać bajkowa z marchewki i ziemniaka " . Wzięło w nim udział 25 dzieci , które wraz z rodzicami stworzyły cudeńka marchewkowo -ziemniaczane. Na wystawie można podziwiać m.in: Pszczółkę Maję , Słonia Trąbalskiego, Byczka Fernando, Kota w Butach , Angry Birds , Boba Budowniczego, Franklina , Myszkę Miki, Shreka, Kota Filemona, Sąsiadów, Żółwika Sama, Kota Klakiera, Dinozaura, Pinokio, Smerfa i jego zabawki, Osiołka, Wróżkę , Ludzika, Pieska . Pomysłowość uczestników przeszła nasze wszelkie oczekiwania , ponownie okazało się ,że w naszym przedszkolu mamy niesamowicie uzdolnione dzieci i ich rodziców. Jury miało duży problem w wyborze pierwszych miejsc , po burzliwych obradach ustalono ,że każdy uczestnik konkursu zasłużył na I miejsce .

W nagrodę każdy otrzymał pamiątkowy dyplom oraz prezent w postaci mini tablic do rysowania , ozdób fluorescencyjnych , a dla najstarszych dzieci plecaki i piórniki.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w następnym rodzinnym konkursie .

Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2014 19:07