strona główna wydarzenia Ślubowanie klas I w Szkole Podstawowej w Rogowie
Ślubowanie klas I w Szkole Podstawowej w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 07 listopada 2014 13:44

Dyrektor przedszkola oraz Pani Danusia , Pani Iwonka , Pani Ela, Pani Natalka i Pani Dorotka  a także dzieci z gr IV otrzymały zaproszenie na ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH.To wielkie przeżycie  przyglądać się  jak dorastają i stają się prawowitymi uczniami  dzieci , które jeszcze 4 miesiące temu były naszymi przedszkolakami. Udział nauczycieli przedszkola  w tak doniosłej uroczystości  jest ogromnym zaszczytem . Zaproszenie pokazuje że zawiązane więzi , w trakcie 3 letniego a niekiedy 4 letniego pobytu dzieci w przedszkolu  , nie ulegają tak szybko  zapomnieniu. W trakcie uroczystości miałyśmy okazję zobaczyć artystyczne umiejętności Pierwszoklasistów , które  poniekąd  rozwijały się w trakcie pobytu w przedszkolu. Widać ,że dzieci szybko zaaklimatyzowały się w nowym środowisku i czują się już tam jak przysłowiowa " ryba w wodzie" . Cieszy nas to ogromnie , bowiem od lat współpraca nauczycieli przedszkola i szkoły ma na celu niwelowanie lęku, tremy przed nowymi wyzwaniami jakie stawia dziecku szkoła. Z dumą spoglądałyśmy na akt ślubowania , nie tylko rodzicom zakręciła się łezka w oku , o to bowiem okazuje się że nasze dzieci powoli dorastają. Na zakończenie naszej wizyty przekazałyśmy  na ręce nauczycieli  prezenty  dla  Uczniów klas I , życząc wszystkim dużo sukcesów w nauce .

GRATULUJEMY KOCHANE : 

 

Poprawiony: piątek, 07 listopada 2014 14:08