strona główna wydarzenia I miejsce w konkursie na najlepsza audycję
I miejsce w konkursie na najlepsza audycję Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 06 lipca 2010 20:39

Zajęliśmy I miejsce w konkursie na najlepsza audycję w projekcie Radia Niepokalanów - Przedszkole Bliżej Ciebie

W styczniu 2010 roku w naszym przedszkolu nagrywana była audycja z udziałem dzieci w ramach projektu realizowanego przez Radio Niepokalanów - Przedszkole Bliżej Ciebie. Reportaże nagrywane były w 12 wiejskich przedszkolach po emisji w/w audycji odbyło się w czerwcu głosowanie na najlepszą audycje. Miło nam poinformować , że nasze przedszkole pozyskało najwięcej głosów internautów i dzięki temu zajęło I miejsce. Podsumowanie konkursu odbyło się na terenie naszego przedszkola z udziałem Dyrektora Radia o. Krzysztofem oraz reporterką p. Agnieszką. Na początku spotkania pomimo już rozpoczętych wakacji 4 naszych przedszkolaków wystawiło dla naszych Gości przedstawienie teatralne " Przygoda Dinusia" poruszające temat antynikotynowy. Następnie zabrał głos o. Krzysztof , który pogratulował nam wygranej i przekazał na ręce p. dyrektor nagrody w postaci 2 zestawów DVD oraz mini kina domowego. Otrzymaliśmy także zestawy pięknych książek , obrazki z wizerunkiem aniołów , dyplom oraz kosz łakoci. Nagrodą była także audycja , która została nagrana podczas naszego spotkania i emitowana na falach Radia Niepokalanów 30 czerwca.

Poprawiony: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 14:55