strona główna wydarzenia II konkurs recytatorski " Wiersze na wesoło"
II konkurs recytatorski " Wiersze na wesoło" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 29 października 2014 20:05

II  KONKURS  GMINNEGO PRZEDSZKOLA W ROGOWIE

 

" WIERSZE NA WESOŁO "

Już po raz drugi nasze przedszkole było organizatorem konkursu recytatorskiego dla                  najmłodszych .Tematem przewodnim drugiej edycji były "Wiersze na wesoło" . Tym razem nasi uczestnicy samodzielnie  mieli dokonać wyboru zarówno autora jak i tytułu wiersza , miało być tylko wesoło i kolorowo.  Do konkursu przystąpiło 6 placówek : Szkoła Podstawowa w Przyłeku Dużym, Szkoła Podstawowa w  Wągrach , Szkoła Podstawowa w Rogowie, Przedszkole Nr 3 w Brzezinach ,Niepubliczny Punkt  Przedszkolny " Ognisko Miłości " w Olszy oraz oczywiście Gminne Przedszkole w Rogowie . Ogółem   wystąpiło   20 dzieci . Repertuar był bardzo bogaty , dzieci recytowały znane wiersze. Podczas obrad Jury uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.  Jury miało  ogromny problem z przyznaniem miejsc. Po burzliwych obradach postanowiono , że każdy  uczestnik zasłużył na zajęcie I miejsca . W nagrodę za ukazanie swoich umiejętności recytatorskich , za brak tremy i świetną zabawę , uczestnicy konkursu  otrzymali pamiątkowe dyplomy , serduszka  odblaskowe , książeczki, czekoladę i oczywiście złoty medal .


Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na scenie .


Organizatorzy serdecznie dziękują Rodzicom, Nauczycielom za przygotowanie dzieci do występu .Składamy także serdeczne podziękowania dyrektorom placówek za aktywny udział w obradach Jury ,a p. Mariannie Komorowskiej dyrektorowi Gminnej Biblioteki Publicznej za możliwość zorganizowanianaszego konkursu na terenie biblioteki.


Poprawiony: środa, 29 października 2014 23:00