strona główna wydarzenia Teatrzyk w przedszkolu
Teatrzyk w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 06 października 2014 20:08

Małe dziecko uwielbia odgrywać różnego rodzaju scenki. Dziecięca fantazja pomaga maluchom na kreatywne odtwarzanie różnorodnych ról.  Słowem: w przedszkolakach drzemie potencjał aktorski , który trzeba  odkryć  i oszlifować jak prawdziwy diament. Nasi nauczyciele postanowili , że w tym roku każde dziecko będzie miało szansę zabłysnąć  " w świetle reflektorów" . Konsekwencja ponad wszystko , dlatego zaprosiliśmy do współpracy Panią , która w poprzednim roku organizowała dla nas warsztaty teatralne i wystawiała bajki , do których angażowała małą  widownię . Tym razem bohaterem bajki był Leśny Dziadek i jego rachunki:-) , ale nie te finansowe z Giełdy Papierów  tylko takie nasze małe kieszonkowe . Dziadek stale coś gubił , zapominał , ale dzięki pomocy naszych dzieci pod koniec przedstawienia  wszystko udało sie poukładać i przeliczyć . Oj zawiła bajka była , ale najważniejsze ,że nasza dziatwa szczerze i z radością się bawiła . Co niektórzy mają za sobą premierowy występ w świetle reflektorów i przed dość wymagająca publicznością :-).

 

A tak się bawiliśmy:


Poprawiony: poniedziałek, 06 października 2014 20:51