strona główna wydarzenia Kulinarne spotkanie w gr IV
Kulinarne spotkanie w gr IV Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
środa, 24 września 2014 11:15

W gr IV odbyły się pierwsze zajęcia w ramach działalności kółka kulinarnego. Za oknem jesień a w klasie zapachniało wiosną :-) a to za sprawą  warzyw , które były jednym z komponentów przygotowanych do kolorowych kanapek. Przed przystąpieniem do prac kulinarnych  przypomniane zostały podstawowe zasady bezpieczenstwa oraz regulamin higieny osobistej. A potem .. to już się działo , pachniało i cudnie smakowało:-). Dzieci stwierdziły ,że najbardziej smakuja im własnoręcznie przygotowane kanapki , wtedy nawet szczypiorek zjadają , cebuli z kanapek nie zrzucają , wędlinka smakuje , a sałata w oczy " nie kłuje" Puszcza oczko.

Poprawiony: środa, 24 września 2014 11:30