strona główna wydarzenia Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 19 września 2014 14:00

13 września 2013 roku Sejm Rzeczypospolitej Polskiej   podjął przez aklamację uchwałę w sprawie ustanowienia 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.W podjętej przez posłów uchwale możemy przeczytać - Doceniając wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i wychowaniu dziecka, Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia dzień 20 września Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka.
Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża przekonanie, że Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka przyczyni się do popularyzacji wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej.

Nasze przedszkole już po raz 3 organizuje zabawy integracyjne z okazji tego wspaniałego i jakże dostojnego święta.W tym roku Dzień Przedszkolaka spędziliśmy w naszym ogrodzie biorąc udział w zabawach sportowych . W wesołych konkurencjach wzięły udział wszystkie grupy. Doping był tak głośny ,że słychać było nas chyba w Manufakturze w Łodzi , gdzie jak co roku odbywa się wielka feta. Po konkurencjach sportowych nasi milusińscy otrzymali słodki prezent w postaci tabliczki czekolady oraz kolorowe baloniki.

Zdjęć niestety nie będzie :-( bo wirus zaatakował nam aparat:-(.

Poprawiony: wtorek, 23 września 2014 14:41