strona główna wydarzenia Wycieczka do Arboretum
Wycieczka do Arboretum Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
środa, 17 września 2014 12:00

Słoneczko swoimi ciepłymi promyczkami zaprosiło nas na daleki spacer . Każdy z nas lubi nowe przygody , dlatego wyruszyliśmy po śniadaniu na wycieczkę do Arboretum w Rogowie . Przed wyjazdem przypomnieliśmy sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa  , a potem zaczęliśmy zwiedzać najbardziej urocze miejsce w naszej Gminie . Przyroda powitała nas pięknymi barwami , na drzewach widać już różne kolory :zielony , żółty, czerwony, a nawet brązowy.  Zachwyciła nas aleja czerwonego klonu , gdzie jak co roku zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia. W Alpinarium podziwialiśmy rybki pływające w wodzie oraz piękne roślinki . Podczas spaceru obserwowaliśmy zwierzątka zamieszkujące las , udało nam się zobaczyć  jeżyka zobaczyliśmy jak mrówki szykują się do zimy .Podpatrywaliśmy wiewiórki zbierające kasztany i żołędzie . To była nasza pierwsza w tym roku wycieczka  i już nie  możemy się doczekać następnej .

Poprawiony: środa, 17 września 2014 12:27