strona główna Rada Rodziców Podziekowania dla Rodziców , sponsorów
Podziekowania dla Rodziców , sponsorów Drukuj Email
piątek, 27 czerwca 2014 15:36

 

„Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa…
wtedy proste - dziękujemy - zawiera wszystko co chcemy wyrazić”

Z okazji kończącego się roku szkolnego pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, dobroczyńcom, sponsorom, sympatykom i przyjaciołom przedszkola za życzliwość, przychylność, pomoc i wszelkie wsparcie w realizacji wielu podejmowanych przez nas zadań.
Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zrealizować wiele dodatkowych przedsięwzięć, co wpłynęło pozytywnie na jakość pracy naszego przedszkola.

Okazana przez Państwa hojność i  dobroć nam i naszym dzieciom jest dowodem na to, że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w naszych codziennych zmaganiach, że zawsze możemy na Państwa liczyć i że to właśnie dzięki Wam, Drodzy Rodzice i Sponsorzy, nasz przedszkolny  świat staje się bardziej radosny.

 

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 15:41
 
 

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 194 gości