strona główna wydarzenia Uroczyste pożegnanie
Uroczyste pożegnanie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 26 czerwca 2014 18:13

26 czerwca 2014 r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste pożegnanie roku szkolnego 2013/2014 . W tym dniu wszystkie dzieci były odświętnie ubrane i z niecierpliwością oczekiwały spotkania z rodzicami , dla których przygotowały piękny program artystyczny. Punktualnie o godzinie 13:0 w sali OSP w Rogowie rozpoczęła się impreza , podczas której pożegnano odchodzące już do szkoły dzieci. Na wstępie najmłodsze przedszkolaki recytowały wiersze , których tematem przewodnim było pożegnanie starszych kolegów. Kulminacyjnym momentem uroczystości były 3 rodzaje poloneza , które do różnej muzyki zaprezentowały dzieci z gr IV,V i VI . Od lat polonez związany jest z ceremoniałem pożegnania absolwentów naszego przedszkola . Nie jednemu rodzicowi poleciała łezka z oka , widząc jak ich dziecko tworzy piękne figury do najsłynniejszego reprezentacyjnego tańca polskiego. Po wspaniałym występie , wszystkie przedszkolaki zaśpiewały piosenkę "Lato" tym samym przypominając ,że właśnie rozpoczynają się wakacje. Po części artystycznej głos oddano przedstawicielom Rady Rodziców , którzy wspólnie z dyrektorem przedszkola pożegnali odchodzących już z przedszkola członków zarządu Rady Rodziców . Dyrektor przedszkola wręczyła im pamiątkowe medale " Przyjaciół Gminnego Przedszkola w Rogowie" . Następnie Pani dyrektor  podziękowała wszystkim rodzicom , darczyńcom, sponsorom , sympatykom przedszkola  za ich życzliwość, przychylność , pomoc i wszelkie wsparcie w realizacji wielu podejmowanych przez przedszkole działań. Słowa uznania popłynęły także w kierunku nauczycieli i personelu administracyjno-obsługowego przedszkola. Dyrektor podziękowała za trud codziennej pracy, za oddanie , za uśmiech i dobre serce dla dzieci i rodziców , za podejmowanie niełatwych wyzwań, za wkład w rozwijanie zainteresowań dzieci , za poszukiwanie nowatorskich i aktywizujących metod , które pomagały w osiąganiu założonych celów. Ostatnim punktem naszej imprezy  była muzyczna zabawa integracyjna prowadzona przez zespół p. Uli Pakuły .

 

Dyrektor , Rada Pedagogiczna , Rada Rodziców , pracownicy przedszkola oraz dzieci serdecznie dziękują

Strażakom za pomoc w zorganizowaniu uroczystości w sali OSP w Rogowie.

Podziękowania kierujemy także do Pani Iwony Zbroszczyk i dyrektora Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym

p. Grażyny   Ziółkowskiej  za użyczenie sprzętu nagłaśniającego na naszą uroczystość.

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 15:24