strona główna imprezy pozostałe Olimpiada rozmaitości
Olimpiada rozmaitości Drukuj Email
czwartek, 12 czerwca 2014 22:29

Dzieci z grupy V i VI uczestniczyły 12 czerwca w "Olimpiadzie rozmaitości", która odbyła się w  plenerze. Wędrując po placu szkolnym dzieci brały udział w różnorodnych twórczych warsztatach.  Tworzyły " Osiedle w Rogowie" z materiału konstrukcyjnego. Rozwijały spostrzegawczość, koncentrację i uwagę podczas gry w " Bajkowe Memory" . Źródłem radości, odprężenia, ale i rozwoju twórczej inwencji były zabawy chustą animacyjną. Sprawność manualną oraz twórczą wyobraźnię miały możliwość rozwijania tworząc z różnorodnego materiału plastycznego " Zakładki do książki" .

Zaobserwowałyśmy, że dzieciom bardzo podobała się ta forma zajęć.

 


Poprawiony: poniedziałek, 16 czerwca 2014 20:22