strona główna o nas o nas informacje ogólne

Informacje ogólne

Gminne Przedszkole - Targowa 3 jest usytuowane w gminie Rogów słynącej z rozległych terenów leśnych.

Budynek przedszkola stanowi odrębną całość .

W budynku znajduje się 6 sal zajęć ,  jedna sala muzyczno-ruchowa oraz pokój terapeutyczny . W każdej sali są łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych . W korytarzu/ holu  znajdują się łazienki dla petentów . Przy głównym wejściu jest pomieszczenie na wózki, sanki , rowery itp. Przedszkole posiada nowoczesne  zaplecze kuchenne oraz pomieszczenia administracyjne .
Budynek otoczony jest dużym ogrodem, wyposażonym w huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, piaskownice, drabinki . Od strony administracyjnej znajduje się przestronny parking z miejscem dla osób niepełnosprawnych .

Godziny przyjęć interesantów:

wtorek: 900 - 1600

W razie potrzeby Rodzice mogą umówić się w innym dniu, po uprzednim ustaleniu terminu.

Tel. 509 397 639 lub 509 397 632

Organem prowadzącym jest Gmina Rogów.

Główny Specjalista do Spraw Oświaty, Kultury i Sportu

tel: 46 874 80 12 , 46 874 80 70

Organem pełniącym nadzór pedagogiczny jest Łódzki Kurator Oświaty.

Kuratorium Oświaty w Łodzi tel: 42 637 78 04

gościmy