strona główna wycieczki Wycieczka integracyjna rodziców , dzieci i pracowników przedszkola
Wycieczka integracyjna rodziców , dzieci i pracowników przedszkola Drukuj Email
niedziela, 01 czerwca 2014 18:38

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców zaproponowała wyjazd integracyjny do Zoo Safari w Borysewie. Organizacją zajęła się Pani Małgorzata Gradowska i Pani Marta Rymert ( za co bardzo dziękujemy!).

Na wycieczkę wyruszyliśmy o 9:00 w niedzielę - w Dzień Dziecka . Czekało na nas mnóstwo atrakcji , oprócz oglądania różnych gatunków zwierząt , braliśmy udział w pokazowych karmieniach np: tygrysów białych, foki Dawida , surykatek itp. Dużym powodzeniem cieszyła się figlarnia czyli magiczna kraina wyzwań, bardzo podobało się dzieciom Mini Zoo , gdzie można było pogłaskać kozę , lamę , a nawet przejechać się na kucyku. W Zoo Safari częstowano dzieci cukierkami, malowano twarze .Dodatkową niespodzianką była podróż Zookolejką , z pokładu której podziwialiśmy  dzikie zwierzęta i słuchaliśmy różnych anegdotek z ich życia  , które opowiadał nam przewodnik.

Tego typu wyjazd oprócz integracji społeczności przedszkolnej pozwolił rodzicom i dzieciom wspólnie spędzić czas, którego nam wszystkim stale brakuje. Mamy nadzieję ,że nasi milusińscy długo będą wspominać dzisiejszy Dzień Dziecka.

Poprawiony: niedziela, 01 czerwca 2014 19:22