strona główna wydarzenia Szkoła drzwi gościnnie otwiera
Szkoła drzwi gościnnie otwiera Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 02 kwietnia 2014 20:51

W ramach „Dnia otwartego” w szkole dzieci z V i VI grupy zostały zaproszone przez Panie bibliotekarki na zwiedzenie szkolnej biblioteki. Po dzieci przyszła młodzież z  Gimnazjum przebrana za bajkowe postacie, stwarzając tym samym ogromną radość.

„W krainie bajek” – w bibliotece „ Wróżka” obsypała dzieci czarodziejskim pyłem, po czym poszczególne postacie czytały fragmenty macierzystych bajek. Dzieci oprowadzone zostały przez po bibliotece. Dowiedziały się o roli biblioteki w szkole. Na pożegnanie otrzymały zakładki do książek, które na pewno się przydadzą w przyszłej roli ucznia.

Po obiedzie natomiast dzieci uczestniczyły w koncercie flażoletowym w wykonaniu klas III, a także wspólnych zabawach muzyczno – ruchowych. Podsumowaniem dnia były zajęcia plastyczne na świetlicy.

 

Dziękujemy za zaproszenie i mile spędzony czas.

Poprawiony: środa, 02 kwietnia 2014 21:11