strona główna wydarzenia XVI Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Łodzi
XVI Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolnej w Łodzi Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 26 marca 2014 14:03

XVI WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

 

26 marca 2014r. nasze przedszkolaki : Ola Panak , Krzyś Szklarek , Zosia Smolec  wzięły udział w XVI edycji Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej  , którego tematem przewodnim  była ekologia.  Piosenki o treści ekologicznej to wspaniała lekcja rozwijająca wiedzę dotyczącą segregacji odpadów, dbania o otaczającą nas przyrodę, nasze zarówno bliższe, jak i dalsze otoczenie. Głównym celem  festiwalu , którego organizatorem jest  PM     Nr 206 w Łodzi  , była wspólna zabawa , która przybliżyła dzieciom jedne z ważniejszych wartości jakim są odpowiedzialność za siebie i innych , współdziałanie i empatia. Udział w  tego typu przedsięwzięciach pozwala na zacieśnienie więzi miedzy uczestnikami , zawarcie nowych znajomości, wymianę doświadczeń i przede wszystkim dobrą zabawę. Nasza delegacja w tym roku występowała na scenie Kina Bałtyk w Łodzi gdzie z ogromnym temperamentem zaprezentowała piosenkę  „  Moja planeta „ . Uczestnicy zabawy otrzymali pamiątkowe dyplomy i gadżety , a nagrodą dla wszystkich był udział w projekcji filmu .

Poprawiony: środa, 26 marca 2014 16:11