strona główna wydarzenia Szwedzki stół w przedszkolu
Szwedzki stół w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 18 marca 2014 11:21

 

W ramach realizacji naszej innowacji pedagogicznej " Zdrowie największym dobrem i wartością człowieka" dzisiejsze śniadanie  w naszym przedszkolu było podane inaczej . Na stołach pojawiły się dzbanki z mlekiem , herbatą , półmiski z pasztetem , serem żółtym , salaterki z dżemem , płatki kukurydziane, angielka i bułeczki. Każdy miał możliwość wyboru z zaserwowanych przez panie kucharki produktów. Widać było ,że ta forma podawania posiłków spodobała się dzieciom, Wybrane przez nich produkty znikały z talerzy w zaczarowany sposób , aż miło było popatrzeć jak nawet niejadki zjadały w całości śniadanie:-).

Poprawiony: wtorek, 18 marca 2014 11:44