strona główna wydarzenia Bal Wiosny w świecie bajek
Bal Wiosny w świecie bajek Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 17 marca 2014 14:32

BAL WIOSNY W ŚWIECIE  BAJEK

Nadszedł długo przez nas oczekiwany czas , kiedy przyroda powoli , z pewną dozą nieśmiałości wybudza się z zimowego snu. To jedna z najpiękniejszych pór roku - WIOSNA . Jakże kolorowa , radosna przepełniona promyczkami ciepłego słoneczka , otoczona niebiesko białymi chmurkami jak baranki. Otulona zielonymi pączkami , rozwijającymi się listkami , kiełkującymi powolutku roślinkami .Moglibyśmy tak długo  opisywać uroki wiosny , ale wolimy zaprosić i osobiście powitać  Panią Wiosnę.Od rana  w przedszkolu wszyscy oczekiwali przybycia honorowego gościa - Pani Wiosny , która swoją osobą oficjalnie potwierdziłaby ,że zima ( chociaż w tym roku dla nas łaskawa) poszła już do morza i nie wróci przez najbliższe 8 miesięcy.Wreszcie nadszedł długo oczekiwany moment , kiedy dostojnym krokiem wkroczyła na naszą salę piękna Pani Wiosna a za nią kolorowy Clown , który poprowadził naszą zabawę taneczną. Były pląsy , korowody i konkursy dotyczące muzycznych instrumentów. Okazało się ,że wszyscy znamy dźwięki gitary, klarnetu, akordeonu a przede wszystkim trąbki. Wiosennym koncertem rozpoczęliśmy nową porę roku , oby teraz słońce nie schodziło z nieba i promyczki ogrzewały nasze buzie.

Poprawiony: wtorek, 18 marca 2014 11:20